Pożyczka bez BIK Jastrzębie Zdrój

Jastrzębie Zdrój Kredyty bez BIK

Monar Moje Ocalenie Jastrzębie Zdrój

Jastrzębie Zdrój Inne nauka i edukacja

projektowanie stron internetowych Jastrzębie Zdrój Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Jastrzębie Zdrój Dodaj baner na strony

KUCHARZ – NIEMCY !

Jastrzębie Zdrój Praca Holandia Jaworzno

Płatność: 14€ - 18€ / godzina brutto

Regiony: Altötting, Baiersbronn, Sylt, Monachium, Oberhaching, Poczdam, Oberwiesenthal

Główne zadania:

● Przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami

● Zapasy i zarządzanie zapasami

● Sumienne wykonywanie zadań związanych z przydzielonym stanowiskiem

● Przejmowanie odpowiedzialności za jakość oferowanego gościom jedzenia

Wymagania:

● Podstawowa znajomość języka niemieckiego (przynajmniej A2)

● Ukończone szkolenie zawodowe na kucharza to zaleta

● mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

● pożądana znajomość zasad HACCP

● Chęć pracy w branży hotelarskiej i restauracyjnej

● Silne umiejętności interpersonalne, umiejętności komunikacyjne

● Elastyczność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

● stała i odpowiedzialna praca

● stawka: 14 - 18

● zakwaterowanie

● umowę o pracę na czas nieokreślony

● atrakcyjne i adekwatne do wyników wynagrodzenie z terminową wypłatą

● możliwość rozwoju zawodowego

● przyjazną i sprzyjającą współpracy atmosferę w miejscu pracy

Nie czekaj ! Zadzwoń do mnie ! Lub wyślij SMS o treści KUCHARZ na numer:

Tel: +48 577 901 944 , Możesz skontaktować się ze mną przez WhatsApp !

Email adres: pracuj@klaverteam.com