Oleje Konopne CBDbio sklep internetowy Jastrzębie Zdrój

Jastrzębie Zdrój Medycyna niekonwencjonalna

Wapno granulowane Jastrzębie Zdrój 01.sierpien.2022
projektowanie stron internetowych Jastrzębie Zdrój Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Jastrzębie Zdrój Dodaj baner na strony

Praca jako pakowacz orzechów i przypraw na produkcji, praca w Holandii

Jastrzębie Zdrój Praca Holandia

Szukasz pracy?

Już nie musisz!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy w Holandii

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie

•holenderską umowę o pracę na dłuższy okres

•pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

•dobre warunki pracy, miłą atmosferę

•indywidualne podejście do każdego kandydata

•cotygodniowe wypłaty

Zakres obowiązków:

•zbieranie produktu z linii produkcyjnej

•pakowanie produktu w opakowanie (najczęściej orzechów, przypraw itp.)

Inne prace:

•logistyka

•order picker

•ogrodnictwo

Wymagania:

•gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

•odpowiedzialność, dokładność

•zaangażowanie w powierzone obowiązki

•chęci i motywacja do pracy

Dla osób chętnych do podjęcia pracy w branży logistycznej lub jako order picker- wymagana jest znajomość języka angielskiego.

Jedna firma a tak wiele możliwości!

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem „pakowacz” - oddzwonimy do Ciebie!!!

Kontakt:

Kamila tel. +48 570 901 414

Dominika tel. +48 570 901 033

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godz.: 8.00-16.00