Pożyczka bez BIK Jastrzębie Zdrój

Jastrzębie Zdrój Kredyty bez BIK

Pożyczka bez BIK Jastrzębie Zdrój

Monar Moje Ocalenie Jastrzębie Zdrój

Jastrzębie Zdrój Inne nauka i edukacja

Monar Moje Ocalenie Jastrzębie Zdrój

projektowanie stron internetowych Jastrzębie Zdrój Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Jastrzębie Zdrój Dodaj baner na strony

Wierne imitacje drewna - producent

Jastrzębie Zdrój Deski elewacyjne Jastrzębie Zdrój

Zajmujemy się produkcją szczególnie realistycznych imitacji drewnianych. W naszej ofercie znajdziesz belki rustykalne, deski dekoracyjne, maskownice rur i kabli, elastyczne deski elewacyjne. 


Odkryj atrakcyjne modele 3d: Old, Retro, Medium, Rustic. Każdy z nich oferujemy w więcej niż 28 kolorach. Poprzez to perfekcyjnie dopasujesz rustykalne dekoracje do wystroju i stylu Twego wnętrza. 


Lecz to nie wszystko!


Wszystkie dekoracje produkujemy na wymiar, dzięki czemu nie pozostają odrzuty, za które musiałbyś zapłacić. Możemy wyprodukować nawet bardzo grube (wysokości boków do 50 cm) jak i długie (max 5 metrów) belki rustykalne. 


Zdobądź się na wystrój pomieszczeń w stylu, o którym marzyłeś od lat. Zafunduj sobie autentyczną ozdobę sufitu, wyszukaną dekorację ścienną albo w luksusowy sposób zatuszuj druty, rury czy inne instalacje. Wszystko za pomocą łatwych w montażu, superrealistycznych imitacji drewna bezpośrednio od wytwórcy – firmy Plastmaker.


Zobacz fotografie materiałów i przykładowe realizacje na www.plastmaker.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 48 721 564 516